Tweet

Korisnik(a) pregleda ovu temu: 1 Gost(a)

51888 views

Auto Data 3.39-Hrvatski

Autor Poruka
Djurica
Junior Member
*

Poruka: 1 Pridružen: Jun 2016 Ugled: 0 Status: Nije na vezi
Poruka: #21
Cvp: Auto Data 3.39-Hrvatski
Ne Uspevam Da Popravim error: runtime error at 217 at 004BB10D sve sam uradio po instrukcijama.Imam windows 10 64bit ima li neko resenje.Hvala Unapred
06.06.2016. 08:11 PM
Find Quote
Milan Bojic
Junior Member
*

Poruka: 1 Pridružen: Oct 2016 Ugled: 0 Status: Nije na vezi
Poruka: #22
Cvp: Auto Data 3.39-Hrvatski
Ja sam pokusao da instaliram autodata 3.39 i kad mi je iskocio onaj rutime error sve sam uradio po koracima,ali opet nece da mi radi 
28.10.2016. 10:15 AM
Find Quote
Bagra
Administrator
*

Poruka: 1,964 Pridružen: Nov 2013 Ugled: 3 Status: Nije na vezi
Poruka: #23
RE: Auto Data 3.39-Hrvatski
Probajte ova rešenja:

Citat:1.instalirati microsoft visual c++ 2010
2.u instalacionom foldeu u adcda2 na iconu ADBCD postaviti compatibil sa xp sp3 i run as ad
3.pokrenuti instll.exe
4. kad zatrazi dopustenje za instalaciju MVC++ i za reg setings NE DOPUSTITI INSTALACIJU
5.nakon zavrsene instalacije kopirati REG SETTINGS na desktop i onda ga pokrenuti
6.uci u ADCDA2 folder na hard disku i na iconu ADBCD ponovo postaviti compatibilno sa XP SP3i run as ad
hvala svima na pomoci ja sam samo uspio ovako to rijesiti i zaboravio sam napomenuti ako ima starija verzija MVC++ treba je ukloniti

Ili:

Citat:Svima koji imaju grešku Runtime error 217

pokrenuti "Start/Run/CMD" kao Administrator (CMD se nalazi u Windows\System32)
ukucati nakon pokretanja CMD cd\ i potvrditi sa Enter
ukucati nakon toga cd\adcda2 i potvrditi sa Enter
ukucati nakon toga regsvr32 ChilkatCrypt2.dll ( ovo je važno tačno ovako ukucati)

za windows 7 ides desni klik pa run as admin za xp to nije potrebno nego normalni dvoklik program radi i instaliran je mnogo puta sto na lap top sto na desktop racunare prekontrolisite svoj operativni sistem i azuriranje na poslednje verzije svih pratecih programa od jave do direct x itd

[Slika: VickyThanks.gif]
29.10.2016. 08:33 AM
www Find Quote
Filip Dimitrijevic
Junior Member
*

Poruka: 1 Pridružen: Dec 2017 Ugled: 0 Status: Nije na vezi
Poruka: #24
RE: Auto Data 3.39-Hrvatski
Imam veliku zelju da imam ovaj program kod sebe ali nikako ne znam da ga instaliram i skinem uopste skidam ove linkove i nikako mi neide Da li ima nekoga ko bi teo da se javi na mesindzeru ili ovde da mi sve detaljno objasni ja skinem link i sad pise part 1.2.3 sve do 8 parta i kad skinem neki od tih izadje kao disk neki i to otvorim i dalje ne znam sta da radim POMOCCC
25.12.2017. 10:17 PM
Find Quote

Skoči na Forum: