Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS ZA MODERATORE

Exclamation 
Poštovani članovi,

Odlučili smo da svima koji želite da pomognete našoj zajednici, to omogućimo kroz konkurs za moderatore, te Vam lakše pružimo šansu da postanete dio uredničkog tima.

Uslovi za prijavljivanje:
• Da ste aktivni na forumu.
• Da imate najmanje 10 postova
• Spremnost da se skoro svakodnevno posveti određeni dio vremena za obaveze koje uz status dolaze.
• Uz prijavu poslati za koji podforum se prijavljujete
• Moderatori moraju imati potrebna znanja za forum koji žele da uređuju

Napomene:
• Ukoliko niste spremni na ove uslove, molimo vas da se ne prijavljujete.
• Administracija foruma zadržava pravo da odbije pojedince iz subjektivnih razloga.
• Moderatorski status je ozbiljna obaveza, koja zahtjeva ozbiljno zalaganje, ozbiljan rad, poštovanje i sprovođenje pravila!
• Jedan moderator može uređivati i više podforuma.
• Administracija foruma zadržava pravo da mijenja uslove za prijavljivanje.

Reply

Zelim biti moderator foruma za mitove
Reply

You are not allowed to view links. Register or Login to view. jesi procito.....

Uslovi za prijavljivanje:
• Da ste aktivni na forumu.
• Da imate najmanje 10 postova
• Spremnost da se skoro svakodnevno posveti određeni dio vremena za obaveze koje uz status dolaze.

Reply

Procitao sam sve
Reply

Koliko para po satu? [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
Reply

nema para.... Big Grin
Reply

Zelim da se otvori novi PodForum - Opsti Forum >> IRC Komunikacije  koje bi ja uredjivao.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Reply

razmotricemo o tvom predlogu You are not allowed to view links. Register or Login to view. ...samo ti nama zavrsi novu skriptu Smile
Reply

zavrsicu ja skriptu nego ako mi odobris oblast treba mi 4 podforuma. Irc diskusije,Korisni kodovi,skripte i tutorijali. Bagro
[Only registered and activated users can see links Click here to register]You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Reply

(04.12.2013., 01:41 PM)xH4Dx Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.zavrsicu ja skriptu nego ako mi odobris oblast treba mi 4 podforuma. Irc diskusije,Korisni kodovi,skripte i tutorijali. Bagro

sve to mozes da imas u jednom postu tj temi....... ali dogovoricemo se vec.....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)