Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta velicina zadnjice otkriva o vama?!

#1
Wink 
[Image: tattoos-women-ass-wallpaper-2152277-wall...20x400.jpg]
Novo istraživanje donosi neke vrlo zanimljive rezultate po pitanje ženskih zadnjicaa, pa tako naučnici povezuju veličinu ženske zadnjice s inteligencijom i zdravljem

Rezultati istraživanja univerziteta u Oxfordu pokazali su kako žene s oblinama imaju viši koeficijent inteligencije te su i zdravije. Osim toga, rezultati istraživanja ukazuju na to kako su žene sa malim viškom kilograma zdravije od mršavijih žena, prenosi alligator.org.

Iako zbog zdravlja pretjeran višak kilograma nije poželjan, ako višak postoji, onda je najbolje da se nalazi u predjelu zadnjice i bokova. No zašto je tomu tako? Odgovor liježi u tome da žene s oblinama imaju nižu nivo holesterola u krvi, organizam im lakše prerađuje glukozu, a rezultat je toga smanjen rizik od nastanka dijabetesa i srčanih bolest. Veličina zadnjice povezana je s inteligencijom zahvaljujući masnim kiselinama omega-3 koje se povezuju s razvojem mozga.

‘Masno tkivo u predjelu zadnjice i bokova stvara zdrav holesterol, ljudi s viškom na području trbuha u pravilu imaju više zdravstvenih problema', kaže doktor Hal Brodsky te dodaje kako ljudi kruškolika oblika tijela koji imaju uži struk te veću stražnjicu i bokove mogu biti zdravi iako im je indeks tjelesne mase viši od prosječnog.
Reply

#2
Ne treba trčati za ženskim guzama, posebno ako su između vas i njih pokretne stepeniceRolleyesCool




ŽENSKE GUZE NA SVE STRANE: Još jedan razlog da uvijek imate kod sebe čokoladice BlushBig Grin
Reply

#3
Tongue 
Ja licno mislim, da velicina guze, o meni otkriva to da sam se nagojila! Tongue
Reply

#4
e bem ti svaka tema pocinje sa nekim novinskim clankom Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)