Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Predstavite se :)

#21
hahahaha ... 
aj da vidimo gde je stara ekipa?
Reply

#22
(08.12.2015., 02:55 AM)DoN Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.hahahaha ... 
aj da vidimo gde je stara ekipa?
 Dobro doso Don Smile a ekipa je na starom mestu na  chatu Smile
Reply

#23
Ja sam Alice.Ne volim nikad puno o sebi pisati.Zovem se Jasna,imam 34 godine,bosanska sandzaklinka.Ako nekog nesto vise zanima nek pita Tongue
Reply

#24
Ja sam Vukas iz Zlošila i volim dobro drušvo i dobre pjesme
Reply

#25
eheeeeeeej piše li neko nešto ovde Angry
Reply

#26
(20.04.2016., 07:35 PM)Lilly Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.eheeeeeeej piše li neko nešto ovde Angry
 Lilly prestavis se i onda ce se pise Smile... Dobrodosla
Reply

#27
(20.04.2016., 09:04 PM)Bagra Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(20.04.2016., 07:35 PM)Lilly Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.eheeeeeeej piše li neko nešto ovde Angry
 Lilly prestavis se i onda ce se pise Smile... Dobrodosla
E pa ovako ......
Volim salvete i skupljam markice, maštam da se bogato udam i još bogatije razvedem Big Grin
Šta će mi nik ako treba da se predstavljamHuh
ja sam ovde anonimno Angel

Reply

#28
mogli bi da izmenjamo markice salvete tanigice ups Smile..... ti si neka agentica ako si ovde anonimno ? Wink
Reply

#29
Evo, kako bonton nalaže, da se predstavim... Zovem se Ivo, mlad sam 40 i nešto Cool, i naravno, volim sve što vole mladi..., iz Slavonskog Broda sam... eto za početak.
Reply

#30
(11.07.2016., 06:57 AM)ivo3 Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Evo, kako bonton nalaže, da se predstavim... Zovem se Ivo, mlad sam 40 i nešto Cool, i naravno, volim sve što vole mladi..., iz Slavonskog Broda sam... eto za početak.
 Dobrodoso Ivo3 na StoSrca Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)